Fotografia Ślubna

Fotografia Ślubna Legnica - Reportaż Ślubny Legnica

FOTOGRAFIA ŚLUBNA  –  CO OBEJMUJE OFERTA
 
• przygotowania w domu Panny Młodej i Pana młodego
• błogosławieństwo rodziców
• ceremonia ślubu w kościele
• przyjęcie weselne do godziny 1:00 w nocy
• plener ( w ten sam dniu co ślub lub w innym dniu)
 
 
 

Szczegóły omówmy osobiście. Proszę o telefon – spotkajmy się na kawie i dopasujmy ofertę do waszych oczekiwań.

fotografia ślubna plener slubny zimowy
fotograf na ślub legnica lubin

Poniżej znajdziesz odnośnik do wybranych  ślubów – Waszych Historii

Fotografia ślubna to ten wyjątkowy rodzaj fotografii, który jest częścią kultury, jest sztuką, jest wyzwaniem i jest czymś znaczenie ważniejszym, dalszym i ponadczasowym. Może też być dobrą zabawą. Może być kameralny a może być widowiskowy. 

Stateczne, pozowane zdjęcia ślubne to już pieśń przeszłości, a zdjęcia z wesela to już nie tylko „zdjęcie z ciotkami”. Dzisiaj zostały zastąpione przez  sesje plenerowe, sesje studyjne oraz reportaż ślubny, który jest doskonałą formą uchwycenia emocji, których wesele jest pełne. 

Fotograf ślubny to nie tylko rzemieślnik ale musi być również dziennikarzem, artystą i po prostu gościem weselnym.   

Wasze Historie

Tutaj zobaczysz moje ostatnie realizacje

Moja droga do Fotografii Ślubnej

 
Nazywam się Hania i witam serdecznie na mojej stronie poświęconej fotografii Ślubnej. Od wielu lat pasjonuję się fotografią a zawodowo jestem fotografem od od 2018 roku, od kiedy to regularnie rozwijam swoje umiejętności i wyznaczam sobie kolejne fotograficzne cele, które sukcesywnie osiągam. 
Rozpoczęłam od fotografi ciążowej, ale życie i pasja poprowadziły mnie do realizacji również sesji dziecięcych, sesji rodzinnych portretowych oraz lifestylowych, sesji biznesowych, beauty, okolicznosciowych i artystycznych. Kocham plenery i czuję się też pewnie w fotografii studyjnej. Fotografia to moja pasja, dlatego wykonuję zdjęcia z zaangażowaniem i ogromną przyjemnością. Moja głowa jest pełna pomysłów, których z czasem jest więcej i więcej.  
 
Kieruję się głównie własnym doświadczeniem i wiedzą którą zyskałam na profesjonalnych szkoleniach i mentoringu z dośwaidocznymi fachowcami. Jako fotograf ślubny jestem również otwarta na wizję Młodej Pary i z chęcią wykorzystuję ich sugestie. Staram się poświęcić młodej parze jak najwięcej uwagi przed ceremonią, ponieważ moim celem jest też to, aby Pan Młody i Pani Młoda oraz rodzina i goście czuli się przy mnie swobodnie. Powyższe są receptą na sukces, którym jest uwiecznienie najpiękniejszcyh momentów i emocji towarzyszących wszyskim zaangażownym. Ceremonia i wesele wymaga od fotografa ślubnego spostrzegawczości, wiedzy o planie wesela i gościach weselnych. 
 
Działam na terenie województwa Dolnośląkiego a głównie Legnicy, Lubina, Jawora, Złotoryji oraz Wrocławia. Jestem jednak otwarta na wszelkie kierunki.